VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri Kurulumu Montajı Bakımı Servisi

VRF Klima Sistemleri, bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği yüksek teknolojiye sahip klima sistemleridir.

VRF Klimaları, diğer klima sistemlerinden ayıran en büyük özellik; değişken gaz debisi sayesinde yüksek enerji tasarrufu ve üst düzey kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Çevre dostu olmasıyla da kullanımı git gide artan Merkezi Klima sistemleri, gelişmiş uygulama esnekliği sağlamaktadır. 

Ayrıca bu klima sistemleri, çok geniş kapasite ve modeldeki kaset, kanal, duvar, döşeme, salon tipi gibi geniş iç ünite çeşitleri ile çeşitli uygulamalara olanak sağlamaktadır. Merkezi klima sistemleri bölgesel iklimlendirme kontrolü sayesinde kullanıcıların konfor şartlarını kendi tercihlerine göre ayarlama imkânı sunmaktadır.

Klima Sistemleri Servisi Split Multi VRF Firması

Merkezi klima sistemleri olarak da bilinen Vrf Klima sistemlerinde iç ortam sıcaklığı (+)(-) 0,5 derece hassasiyetle kontrol edilir. VRF klimaların içinde bulunan sıcaklık ve basınç sensörleri her bir iç ünitenin dış üniteye olan uzaklığından etkilenmeden kapasite ihtiyacını belirleyebilir. Böylece sadece ihtiyaca cevap verecek şekilde enerji transferi gerçekleştirilmektedir. 

Benzersiz teknolojisi ile bu klima sistemlerieni veya eski, küçük binalardan büyük binalara tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Konfor kontrolü ile tüm sistemi iç dış ünite arasındaki kablolar yardımı ile kontrol etmek mümkündür. Bu sayede kablolama işlemi basitleşirken yanlış bağlantı hataları düzeltilmektedir 

VRF Klima Sistemleri Kurulumu Montajı Bakımı Servisi Firması

VRF klima ve havalandırma sistemleri oteller, plazalar, fabrikalar, tiyatrolar, hastaneler, havaalanları ve diğer büyük çaplı binalar için sıkça tercih edilmekte olup kullanımı günden güne artmaktadır. 

Birden fazla iç ünitenin, tek bir bakır boru hattıyla bir dış üniteye bağlanmasına olanak tanıyan VRF klima sistemi gelişmiş ısı geri kazanımı, mekan içi havanın ısıtması, soğutması ya da sadece temizlenmesi için kullanılabilir. Sahip olunan bölgesel iklimlendirme kontrolü sayesinde Merkezi klima sistemleri, kullanıcının tercihlerine göre ayarlanabilmektedir. 

 

Vatan Klima, VRF (Merkezi) Klima Sistemleri Uzmanlığını Siz değerli müşterilerine ulaştırmak için size bir telefon kadar yakın, Otel, Plaza, Fabrika, Konferans Salonları, Hastane, Büyük Ulaştırma Alanları, (Havalimanları, Ulaşım Bekleme salonları) Ticari Alanlar, Endüstriyel Tesisler ve Diğer Büyük çaplı yapıların iklimlendirilmesi adına uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyin bizi hemen arayın

 

Daha Detaylı VRF (Merkezi) Klima Sistenleri Bilgileri İçin VRF KLİMA SİSTEMLERİ veya VRF KLİMA SİSTEMLERİ SERVİSİ Sayfalarımza bakın

Tüm İklimlendirme İhtiyaçlarınızda Çözüm Ortağınız!

Güçlü mühendislik altyapısı ile sektöründe birçok ilkini gerçekleştiren Vatan Klima Türkiyede iklimlendirme alanında ile projelere değer katmaya devam etmektedir.