Vatan Klima Hakkında

Vatan Klima Hakkında

Vatan Klima Hakkında ​

Vatan Klima Hakkında: iklimlendirme sistemleri klima servisi, 

Vatan Klima Hakkında ​ sektöründe, uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği güven, konusunda uzman ekibinden, biriktirdiği değerli müşteri ve sektör paydaşlarından aldığı güç ile yolculuğuna devam etmektedir.

Çeşitli coğrafyalardaki farklı iklim koşulları için, geniş ürün yelpazesi ile optimum çözümler üreten Vatan Klima, müşteri memnuniyetini, kaliteli ürün, kaliteli Klima Servisliği ve üstün hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

2008 Yılında kurulan şirketimiz, kurulduğu tarihten bu yana binlerce büyük ve küçük ölçekli projeyi çözüme kavuşturarak, ardında binlerce memnun müşteri bırakmıştır.

Güçlü mühendislik altyapısı, %100 yerli sermaye ve yenilikçi ruhu ile sektörün birçok ilkini gerçekleştiren Vatan Klima, yurt içinde ve yurt dışında son teknoloji ürünleri ve klima sistemleri ile projelere değer katmaya devam etmektedir.

Sektörde yolculuğuna devam etmekte olan şirketimiz, üstün hizmet ve kaliteli servis değerlerinden ödün vermeden size en üstün klima servisini size ulaştırıyor. Tüm Klima Sistemleri İhtiyaçlarınızda Bize Ulaşabilirsiniz

Vatan Klima, Klima Servisi Hakkında daha ayrıntılı bilgi, üstün hizmet alabilmek ve bir çayımızı içmek için bize ulaşın.

VATAN KLİMA MÜHENDİSLİK İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET
LİMİTED ŞİRKETİ, FEVZİÇAKMAK MAH. KABİL SK. çalışkan Kapı No:3
KÜÇÜKÇEKMECE/ İstanbul / Türkiye 

Adresinde Multi, Split, Kanallı, Havalandırma, Sanayi, Ticari ve VRF Klima Sistemleri Sektöründeki Hizmetlerine Devam Etmektedir.

bize ulaşın

16/7 Erişilebilirlik

Ekibimiz, Klima servis ihtiyaçlarınızı daha iyi ve hızlı bir çözüm sunmak için Haftanın 7 günü 16 saat hazırdır.

Uygun Fiyat

Tüm klima hizmetlerimiz uygun fiyatlarla mevcuttur, hiçbir hizmetten sonra ekstra ücret ödemezsiniz.

İşlem teknolojisi

En iyi hava kalitesi için klimalarınızın onarım, bakımları ve klima markasını evinize getiriyoruz.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için lütfen bize bilgilerinizi e-posta ile gönderin veya bizi arayın, aynı gün içinde geri döneceğiz.

Tüm İklimlendirme İhtiyaçlarınızda Çözüm Ortağınız!

Güçlü mühendislik altyapısı ile sektöründe birçok ilkini gerçekleştiren Vatan Klima Türkiyede iklimlendirme alanında ile projelere değer katmaya devam etmektedir.

Güvenilir Ortaklar