Hakkımızda

Vatan Klima Servisi Hakkında

Hakkımızda

Vatan Klima , iklimlendirme sistemleri klima servisi sektöründe, uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği güven, konusunda uzman ekibinden, biriktirdiği değerli müşteri ve sektör paydaşlarından aldığı güç ile yolculuğuna devam etmektedir.

Çeşitli coğrafyalardaki farklı iklim koşulları için, geniş ürün yelpazesi ile optimum çözümler üreten Vatan Klima, müşteri memnuniyetini, kaliteli ürün, kaliteli Klima Servisliği ve üstün hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

 

2008 Yılında kurulan şirketimiz, kurulduğu tarihten bu yana binlerce büyük küçük projeyi çözüme kavuşturarak, ardında binlerce memnun müşteri bırakmıştır.

 

Güçlü mühendislik altyapısı, %100 yerli sermaye ve yenilikçi ruhu ile sektörün birçok ilkini gerçekleştiren Vatan Klima, yurt içinde ve yurt dışında son teknoloji ürünleri ve klima sistemleri ile projelere değer katmaya devam etmektedir. Vatan Klima Servisi Hakkında daha ayrıntılı bilgi, üstün hizmet alabilmek ve bir çayımızı içmek için bize ulaşın.

 

iletişim Numarası 541 869 09 88 Linki

 

Vatan Klima Servisi Anasayfa

16/7 Erişilebilirlik

Ekibimiz, Klima servis ihtiyaçlarınızı daha iyi ve hızlı bir çözüm sunmak için Haftanın 7 günü 16 saat hazırdır.

Uygun Fiyat

Tüm klima hizmetlerimiz uygun fiyatlarla mevcuttur, hiçbir hizmetten sonra ekstra ücret ödemezsiniz.

İşlem teknolojisi

En iyi hava kalitesi için klimalarınızın onarım, bakımları ve klima markasını evinize getiriyoruz.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için lütfen bize bilgilerinizi e-posta ile gönderin veya bizi arayın, aynı gün içinde geri döneceğiz.

Tüm İklimlendirme İhtiyaçlarınızda Çözüm Ortağınız!

Güçlü mühendislik altyapısı ile sektöründe birçok ilkini gerçekleştiren Vatan Klima Türkiyede iklimlendirme alanında ile projelere değer katmaya devam etmektedir.

Güvenilir Ortaklar