Multisplit Klima Sistemleri

Multisplit Klima Sistemleri

Multi Klima Servisi Şirketi Firması

Multi split klimalar ise tek bir dış üniteye bağlı, birden fazla split sistemine sahip olan klima sistemleridir. Multi Split Klima sistemlerinde İç ünitelerin tamamı tek bir dış üniteye bağlanır. Bu sayede dış ünitelerin oluşturacağı alan sıkıntısı ve görüntü kirliliği engellenmiş olur. 

 

Bir dış üniteye 8 adet iç ünitenin bağlanabilmesini sağlayan multi split klima modelleri sayesinde mekanlarda mükemmel bir iklimlendirme deneyimi sağlamaktadır. Multi split klimalar son yıllarda A sınıfı performans sergilerken tek dış üniteye sahip olmasının avantajıyla sessiz çalışmaktadır. Tek bir üniteden kontrolle mekanların iklimlendirilmesini sağlayan multi split klima sistemleri, kullanıcısına enerji tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Multi split klimalar genellikle duvar, salon, tavan ve kaset tipi klima modellerinde kullanılmaktadır. Daha çok geniş mekanlarda ya da birden fazla alanın iklimlendirilmesinde kullanılan multi split klima sistemleri, tek dış ünitesiyle aynı anda farklı mekanların havasını kolaylıkla değiştirebilmektedir. 

Multi Split Klima Sistemleri, Tek dış üniteye sahip yapısı ile aynı anda çoklu klima yönetim sistemi sunmakta olup, Alanın büyük ve küçüklüğüne göre modüler yaklaşım ve çözümler sağlamaktadır. Bütün bunların yanında Multi Split Klima Sistemleri, Sistemi kat veya bölge bazında entegre etmeye olanak tanır. Ayrıca Üstün performansı ile iç mekan ses seviyesi şartlarının karşılanmasını sağlamaktadır. 

Multi Klima Servisi Şirketi Firması
Multi Klima Sistemleri Servisi Şirketi

Multi split klima sistemleri genellikle duvar, salon, tavan ve kaset tipi klima modellerinde kullanılmaktadır. Daha çok geniş mekanlarda ya da birden fazla alanın iklimlendirilmesinde kullanılan multi split klima sistemleri, tek dış ünitesiyle aynı anda farklı mekanların havasını kolaylıkla değiştirmektedir. 

Hem ekonomik hem de geniş mekanların kurtarıcısı olan multi split klimalar sahip oldukları teknolojiyle de diğer klimalara oranla daha verimlidir. Mutli klima modelleri ve markaları her sene kendini geliştirdiği için konforlu klima kullanımı için multi split klima sistemlerini kullanmak yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır.