Multisplit Klima Sistemleri

Multisplit Klima Sistemleri

Multisplit Klima Sistemleri

Multisplit klimalar tek bir dış üniteye bağlı, birden fazla split sistemine sahip olan klima sistemleridir. Multisplit Klima Sistemlerinde İç ünitelerin tamamı tek bir dış üniteye bağlanır. Bu sayede dış ünitelerin oluşturacağı alan sıkıntısı ve görüntü kirliliği engellenmiş olur. 

Bir dış üniteye 8 adet iç ünitenin bağlanabilmesini sağlayan multi split klima modelleri sayesinde mekanlarda mükemmel bir iklimlendirme deneyimi sağlamaktadır. Multi split klimalar son yıllarda A sınıfı performans sergilerken tek dış üniteye sahip olmasının avantajıyla sessiz çalışmaktadır. Tek bir üniteden kontrolle mekanların iklimlendirilmesini sağlayan multi split klima sistemleri, kullanıcısına enerji tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Multisplit klimalar genellikle duvar, salon, tavan ve kaset tipi klima modellerinde kullanılmaktadır. Daha çok geniş mekanlarda ya da birden fazla alanın iklimlendirilmesinde kullanılan multisplit klima sistemleri, tek dış ünitesiyle aynı anda farklı mekanların havasını kolaylıkla değiştirebilmektedir. 

Multi Split Klima Sistemleri, Tek dış üniteye sahip yapısı ile aynı anda çoklu klima yönetim sistemi sunmakta olup, Alanın büyük ve küçüklüğüne göre modüler yaklaşım ve çözümler sağlamaktadır. Bütün bunların yanında Multi Split Klima Sistemleri, Sistemi kat veya bölge bazında entegre etmeye olanak tanır. Ayrıca Üstün performansı ile iç mekan ses seviyesi şartlarının karşılanmasını sağlamaktadır. 

Multisplit Klima Sistemleri Servisi

Multisplit klima sistemleri genellikle duvar, salon, tavan ve kaset tipi klima modellerinde kullanılmaktadır. Daha çok geniş mekanlarda ya da birden fazla alanın iklimlendirilmesinde kullanılan multi split klima sistemleri, tek dış ünitesiyle aynı anda farklı mekanların havasını kolaylıkla değiştirmektedir. 

Hem ekonomik hem de geniş mekanların kurtarıcısı olan multi split klimalar sahip oldukları teknolojiyle de diğer klimalara oranla daha verimlidir. Mutli klima modelleri ve markaları her sene kendini geliştirdiği için konforlu klima kullanımı için multi split klima sistemlerini kullanmak yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. 

Multi klima sistemleri. Birden fazla iç ünite çalıştıran 1 dış ünite. Dış mekan alanı kısıtlıysa veya çok sayıda dış klima ünitesi istemiyorsanız, bu tip sistemler tam size göre. Multi klima ünitelerinin tamamı inverter kontrollüdür ve herhangi bir konut veya ticari uygulamayı ısıtmak ve soğutmak için sessiz ve etkili bir yol sağlar. Tek bir dış ünite olduğu için kurulum maliyetleri azalır.

Multisplit Klima Sistemleri Yetkili Servisi

Bu klima üniteleri, F-Gas kalifiye bir mühendis tarafından kurulmalıdır. F-Gas Sertifikalı Mühendislerimizi kullanarak üniteyi sizin için kurabiliriz. Kurulum hizmetimizi seçmezseniz, sizden üniteyi bir F-Gas kalifiye mühendisine monte ettireceğinize dair kanıt elde edene kadar üniteyi sevk etmeyeceğimizi lütfen unutmayın. Bu, florlu sera gazları ve 2015 tarihli Florlu Sera Gazları Yönetmeliği hakkındaki EC/517/2014 Madde 11 (5)’in bir gereğidir.

Multi Split bir klima çözümü, her odadaki ayrı klimaların/ısı pompalarının birçok avantajını size sağlar, ancak tipik olarak bunlara yalnızca bir dış ünite güç verir. Bu, evinizin dışında daha temiz bir görünüm yaratır. Her ünitenin kendi uzaktan kumandası vardır veya sıcaklığı bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla kontrol edebilirsiniz (wifi seçeneğini seçerseniz), ancak her bir iç ünite bir dış üniteye bağlı olduğu için her odanın aynı konforlu sıcaklıkta kalması gerekecektir.

 

Daha Büyük Merkezi Klima Sistemi VRF Klima Sistemleri