Havalandırma Klima Sistemleri

Havalandırma Klima Sistemleri

Havalandırma Klima Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servisi

Havalandırma Klima Sistemleri, alanda yoğun ve kirli havayı filtre vasıtasıyla ortamdan arındıran ve sirkülasyonu gerçekleştiren sistemlere verilen addır. Havalandırma sistemler özel filtrelere sahiptir. Filtre sayısı çoğaldıkça İnsan yoğunluğun fazla olduğu ortamlarda ve alanlarda hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Havalandırma klima sistemleri günümüzde sıkça tercih edilen klima sistemlerindendir. Hava kirliğininin yüksek olduğu ortamlardan sıkça kullanılmakta olup, bacalardan kirli havanın karışmasını önlemek bu sistemler sıkça kullanılmaktadır.

Havalandırma Klima Sistemlerinin bir diğer avantajı, havalandırmadan kaynaklanan sıcaklık değişikliklerini korumakta olup, Böylece sürekli rahat ve temiz bir ortam sağlar. Havalandırma klima  sistemlerinde klima sistemi üzerine eklenen yük azaltılır ve enerji tasarrufuna dönüşür.

Havalandırma Klima Sistemleri ayrıca, ortam havasında bulunan toz, parçacık ve klima santrali tipine göre mikro organizmaları da başarılı bir şekilde filtreleyebilir. Günümüzde paket tip klima santralleri otomasyon sistemi ile kontrol edilebilmesi, kullanım kolaylığı ve az yer kapladığı için daha çok tercih edilmektedir. 

Havalandırma klima sistemleri kullanılacak alanlarda oksijenin sağlıklı bir şekilde bulunabilmesi için oldukça önemlidir. Havalandırma klima sistemleri sayesinde içerideki oksijen miktarı korunabilmektedir. Konutlar, otoparklar, okullar, laboratuvarlar, büyük ve ticari mutfaklar, ana okullar ve yuvalar ve hastanelerde kullanılan havalandırma klima sistemleri kullanıcısına konfor ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. 

Havalandırma Klima Sistemleri Bakım Arıza Montaj Servisi