Kanallı Klima Sistemleri

Kanallı Klima Sistemleri

Kanallı Klima Sistemleri Kurulumu Montajı Bakımı Servisi

Kanallı klima sistemleri, kanal ve menfezler yardımı ile hava dağılımı sağlayan klimalara verilen isimdir. Kanallı tip klimalar merkezi ısıtma ve soğutma sistemi kategorisi içinde yer alır ve iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilmekte olup bu sayede Mekan dekorasyonu açısından şık bir görüntü sağlamaktadırMekandaki dekorasyonu bozmaması, her türlü bölmenin ardına gizlenebilmesi açısından opsiyonel montaj özellikleri sunan kanallı tip klimalar, aynı zamanda varlığını hissettirmeden çalışması nedeniyle de tercih edilmektedir. 

Kusursuz hava akımı, sessiz çalışma özelliği, yüksek basınç uyumluluğu, ince ve kompakt tasarımıyla mekanlarınıza dost kanallı klima sistemleri ile kaliteli hava akımı sağlanmaktadır. A sınıfı teknolojisiyle az enerji harcayarak maksimum verim sağlayan kanallı klima sistemleri 4 mevsim istediğiniz iklimi evinizde yaratmanızı sağlıyor.Kanallı klima sistemleri evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, sinemalarda, otellerde ve iklimlendirme istenen her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Kanallı klima sistemleri; tavan arası, asma tavan, mutfak ve gardırop gibi bölmelere rahatlıkla gizlenebilmektedir. 

Kanallı Klima Sistemleri Kurulumu Montajı Bakımı Servisi

Kanallı klima sistemleri; Kusursuz hava akımı ile yüksek verimlilik sağlamakta olup, ayrıcaSessiz iç ünitesi sayesinde kullanılan ortamda gürültü kirliliği oluşturmaz.Aynı hava akış hacmini koruyarak alana homojen hava dağıtımı yapmakta olup,Dar tavan boşluklarında kurulumu kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda kontrol kutusu ana gövdenin içine yerleştirildiğinden alandan tasarruf sağlar. 

Kanallı klima sistemleri, Bakımı ve temizliği oldukça kolaydır, bu sayede sıkça kullanılan klima sistemleri arasına girmiştir.Kanallı tip split klimanızın iç ünitesi klima kullanacağınız mekânın tavanına,ve dış ünitesi ise bu mekânın dışında kalan ve atmosfere açık olan bir alana monte edilir. Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite montajı için uygun alanlardır.